iByt Management s.r.o. je firma s individuálním přístupem ke každému klientovi. Působíme v lokalitách Nymburk, Lysá nad Labem, Milovice a Praha, ale nebráníme se spolupráci s nemovitostmi i v jiných městech. Máte-li o naše služby zájem, ozvěte se nám.

 

Naše společnost byla založena v roce 2014, přesto ji stavíme na mnohaletých zkušenostech z oblasti realit. Jsme členy několika výborů SVJ, spolupracujeme s několika správcovskými společnostmi. Pokud nechcete měnit současného správce, ale potřebujete se správou nemovitosti pomoci, pak jsme pro Vás připraveni pracovat jako profesionální člen výboru. Požádejte nás o cenovou nabídku.

 

Zajímáme se o nové trendy v oblasti realit a moderní technologie, které našim klientům vylepší jejich dům a ušetří peníze. Jsme připravení převzít dům kompletně do své správy nebo jen pomoci s tím, co Vás trápí. Rozsah prací si diktujete jenom Vy. Jsme připraveni Vám udělat cenovou nabídku na míru Vašim přáním a potřebám.

 

Na přání provádíme i velmi důkladné kontroly hospodaření s důrazem na možné úspory, kde máme velmi dobré výsledky. Pokud máte zájem pouze o tuto službu, kontaktujte nás. Nic neriskujete. Odměna je stanovena až podle dosažené finanční úspory. V případě, že žádnou finanční úsporu ve Vašem domě nenajdeme, pak je tato služba pro Vás zdarma.

 

 

Naše reference:

 

Před několika lety byla zahájena privatizace bytů našeho domu. Se zapsáním prvních majitelů bytů do katastru nemovitostí vzniklo Společenství vlastníků jednotek. Současně s tím bylo třeba najít vhodné osoby, které by se ujaly práce ve společenství. To nebývá snadný úkol, protože lidí, která disponují potřebnými právními a technickými znalostmi a navíc dostatkem času pro vykonávání funkce předsedy je poskrovnu. Náš dům však takovou osobu našel v paní Hodkové, která kromě potřebných znalostí měla i zkušenosti s prací předsedkyně společenství v jiné nemovitosti.

Paní Hodková se ochotně ujala funkce a nyní již můžeme říct, že to byla šťastná volba. Během jejího působení se daří úspěšně řešit technické problémy, kterých je v téměř stoletém domě jako je ten náš nepočítaně, od vlhkých sklepů až po zatékající střechu a vadné komíny. Zlepšilo se prostředí v domě úpravou vchodu, výměnou vchodových dveří, oken v chodbě a vyčištěním sklepů. Zlepšilo se hospodaření zajištěním levnějších dodávek a levnějšího bankovního účtu. Převzaly se některé předražené činnosti od správce bytového fondu. Důležité je i zajišťování všech potřebných revizí v zákonných termínech.

Je těžké si představit, že všechny tyto činnosti by zvládl jiný obyvatel našeho domu. Můžu proto paní Hodkovou s klidným svědomím doporučit jako zkušenou a obětavou správkyni, která přistupuje k péči o dům s plnou odpovědností.

Zdeněk Syrovátka, místopředseda SVJ, 37 jednotek, Praha

 

 

 

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode